yeni
Feribot
İstanbul Havalimanı Hakkında

İstanbul Havalimanı, şehrin Avrupa yakasında, Arnavutköy ilçesinde bulunur. 76,5 milyon metrekarelik bir alana yayılan bu devasa kompleks, yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Modern mimarisi, geniş terminal alanları ve son teknoloji tesisleriyle hava yolculuğu deneyimini yeniden tanımlamaktadır.

Havalimanı, yolculara geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktadır. Yüzlerce mağaza, restoran ve kafe, yolcuların alışveriş yapmasını ve dinlenmesini sağlar. Ayrıca, lüks oteller, iş merkezleri ve toplantı salonları da havalimanında bulunmaktadır, böylece seyahat edenlerin işlerini veya konaklamalarını rahatlıkla düzenleyebilirler.

Transfer için neden Fulltrip’i kullanmalıyım?

Size Özel Transfer Hizmeti

Aracınız kapınıza gelsin, sizi belirttiğiniz adrese bıraksın.

Ayrıcalıklı ve Konforlu Yolculuk

Gideceğiniz yere konforlu bir şekilde ve vaktinde ulaşmanın keyfini yaşayın.

En Ucuz Fiyatlar

Uygun fiyatlara konforlu ve güvenli transfer hizmeti alın, seyahatlerinizi kolaylaştırın.

Popüler Transfer Noktaları

İstanbul -Transfer Noktası
Ankara - Transfer Noktası
İzmir - Transfer Noktası
Bursa - Transfer Noktası
Antalya - Transfer Noktası
Adana - Transfer Noktası
Bodrum - Transfer Noktası
Alanya - Transfer Noktası
Fethiye - Transfer Noktası
Didim - Transfer Noktası
Marmaris - Transfer Noktası
Kaş - Transfer Noktası
Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyon yapmak için www.tatil.prontotour.com web sayfamızdan “Transfer” menüsünden online olarak rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Transfer saatini seçerken havalimanı transferlerinde uçuş saatinden yurtiçi uçuşlar en az 1 saat önce, yurtdışı uçuşlar için 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız. Transfer aracı sizin seçtiğiniz saatte sizi alacaktır.

Rezervasyon esnasında ekstralarda çocuk koltuğu seçmeniz halinde sizin için çocuğunuzun yaşına uygun olan çocuk koltuğumuz hazır olacaktır.

Transfer alınış noktanızdan bırakılış noktasına kadar yapılmaktadır. Transferlerde duraklama yapılmamaktadır.

Transferinize 5 - 6 saat kala rezervasyon sırasında vermiş olduğunuz cep telefonuna ve e-mail adresine şoförünüzün iletişim bilgileri gönderilecektir.