Aracınızı kolayca kiralayın!

yeni
Feribot

Sizi 200'den fazla güvenilir tedarikçiyle buluşturuyoruz

Uygun aracı kiralamak için neden Fulltrip’i kullanmalıyım?

Bol Seçenek
20’den fazla araç tedarikçisinin sonuçlarını sizin için karşılaştırıyor, en ugun araç fiyatlarını size sunuyoruz.
Hızlı ve Kolay
Fulltrip ile dilediğiniz aracı bir kaç adımda hızlı ve kolayca bulabilir, güvenli bir şekilde en uygun fiyat ile kiralayabilirsiniz.
En Ucuz Fiyatlar
Farklı tedarikçilerden gelen arama sonuçları tek ekran üzerinde karşılaştırıp bütçenize dost araçı bulabilir kolayca kiralayabilirsiniz.

İstanbul Araç Kiralama Şirketleri

Araç Kiralama İçin Popüler Havalimanları

Adana Şakirpaşa Havalimanı (ADA)
Bursa Yenişehir Havalimanı (YEI)
Kayseri Havalimanı (ASR)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
Çanakkale Havalimanı (CKZ)
Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Dalaman Havalimanı (DLM)
İstanbul Havalimanı (IST)
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı
Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Alanya Gazipaşa Havalimanı (GZP)
İzmir Adnan Menderes Havalimanı (IZM)
Sıkça Sorulan Sorular

Elbette, ihtiyacınız olan süreye göre araç kiralayabilirsiniz. Günlük veya aylık araç rezervasyonlarınızı dilerseniz sitemizden veya 0850 878 1484 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Rezervasyon numaranız ile birlikte “Yardım” sayfasından rezervasyon değişiklik talebinizi bırakabilir ya da müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz segmentler için çeşitli marka ve modellerde araçlar, kiralama hizmetini sunan anlaşmalı firmalarımızda bulunmaktadır.

Araç rezervasyonu için araç teslim/iade noktasının lokasyon bilgileri, teslim/iade tarihleri, araç özellikleri(segment, yakıt, vites) gibi filtrelerle uygun araç belirlenir. Rezerve edilecek araç belirlendikten sonra sürücün ad, soyad, telefon ve e-posta bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir. Hesaplanan araç kiralama bedeline onay verildikten sonra kredi kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir. Aracı teslim alma aşamasında sürücünün yanında kendine ait kredi kartı, kimlik, sürücü belgesi ve Rezervasyon Belgesi mutlaka bulunmalıdır. Depozito tutarı, aracı teslim alma aşamasında sürücünün kendine ait kredi kartından çekilir.

Tur ücretini kredi kartı, banka havalesi veya müşteri hizmetlerini arayarak IBAN yoluyla yapabilirsiniz.

Araç kiralamak için sürücü belgesi sahibi olmak ve aracı sağlayan kiralama firmasının belirlediği minimum sürücü belgesine sahip olma süresine uymak yeterlidir. Bu süre, aracınızı kiralayacağınız firmanın belirlediği koşullara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kiralanan araçların yurt dışında kullanımı yasaktır.

Araç teslim alınırken, iade lokasyonu değişiklik talebi araç kiralama firmasına iletilir. Lokasyon farkından dolayı fiyat farkı olması halinde, bu fark ücretlendirilerek işlem yapılır. 

Aracı teslim alırken sürücü belgesi, sürücüye ait kredi kartı, kimlik ve Rezervasyon Bilgi Formu'nun yanınızda olması gerekmektedir. Aracın kiralandığı süreye bağlı olarak değişen depozito bedeli, araç kiralama firmasının ofisinde kredi kartınızdan tahsil edilmektedir. Ayrıca Findex kredi notunuz araç kiralama hizmeti veren firma tarafından kontrol edilmektedir.

Araç kiralamanın en kolay yolu

Fulltrip olarak, müşterilerimize kolaylık sağlamak için hızlı ve basit bir rezervasyon süreci sunuyoruz.  İstediğiniz aracı seçebilir, rezervasyonunuzu yapabilir ve seyahatiniz için hazır olabilirsiniz. Ayrıca, esneklik ve müşteri memnuniyeti odaklı politikalarımızla, planlarınızda değişiklik yapmanız gerektiğinde sizlere destek oluyoruz.