yeni
Feribot

İstanbul-Trabzon Otobüs Biletleri

İstanbul-Trabzon
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Trabzon
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Trabzon
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Trabzon
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Trabzon
27 Mayıs
₺1.799,97

İstanbul Kalkışlı Ucuz Yurt İçi Otobüs Biletleri

Turk Havayollari
İstanbul-Rize
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Ordu
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Giresun
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Konya
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Sivas
27 Mayıs
₺1.799,97

Trabzon Hakkında

Trabzon, Türkiye'nin Karadeniz kıyısında yer alan tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü bir şehirdir. Doğal limanıyla ticaretin önemli merkezlerinden biri olan Trabzon, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Zengin tarihi mirası, doğal güzellikleri ve Karadeniz'in mistik atmosferiyle Trabzon, ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunar. Karadeniz'in serin suları, yeşil doğası ve tarihi yapılarıyla Trabzon, keşfedilmeyi bekleyen bir hazinedir.

Trabzon Otogarı, şehir merkezine ulaşım için birkaç seçenek sunar:

  • Dolmuşlar: Trabzon Otogarı'ndan hareket eden dolmuşlar, şehir merkezine ve çevresindeki diğer bölgelere hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlar. Dolmuşlar genellikle sık aralıklarla sefer düzenler ve otogarın önünde kolayca bulunabilirler.

  • Taksi: Trabzon Otogarı'ndan taksiye binerek, kişisel ve hızlı bir ulaşım seçeneği tercih edebilirsiniz. Taksi, otogarın hemen dışında bulunabilir ve şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

  • Toplu Taşıma: Trabzon'da toplu taşıma da bulunmaktadır ancak diğer seçeneklere göre daha az tercih edilir. Otogardan şehir merkezine ve çevresine otobüslerle de ulaşım sağlanabilir ancak sefer saatleri ve güzergahlar daha sınırlı olabilir.

Trazbon Otogarları

Trabzon Otogarı
Sıkça Sorulan Sorular

Fullttrip üzerinden yaptığınız işlemlerin hepsi, SSL sertifikası ile güvence altındadır. Ayrıca otobüs bileti satın alırken ödeme adımındaki işlemleriniz için 3D Security güvencesi de sunulur.

Türkiye’nin seyahat sitesi Fulltrip, aradığınız destinasyona göre yüzlerce otobüs firmasının tüm seferlerini karşılaştırır ve sefer saatlerine göre listeler. Listelenen seferleri; fiyata göre artan ya da azalan, kalkış erkenden geçe ya da geçten erkene ve varış erkenden geçe ya da geçten erkene olarak sıralamayı tercih edebilirsiniz. Oturma düzeni, kalkış saati, bilet fiyatı, kalkış ve varış yeri gibi filtrelerle tercihlerinize göre sıralama yaparak kendinize en uygun seferi bulabilirsiniz.

Kullanıcılarımız için en uygun seyahat seçeneklerini sunarak seyahat planlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Fulltrip'ten otobüs bileti almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri ve tarihi girdikten sonra yüzlerce otobüs firmasının seferlerini karşılaştırabilir, size uyan seferi seçerek güvenle ve hızla satın alabilirsiniz.

Rezervasyon saati istediğiniz araç ve transferin yapılacağı lokasyona göre değişmektedir. Ortalama 24 saat önce rezervasyonu tamamlamanız gerekmektedir.

İptal/iade ve her türlü değişiklik işlemlerinizi www.renticar.com adresi üzerinden ya da 0850 878 1484 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.