yeni
Feribot

İstanbul-İzmir Otobüs Biletleri

İstanbul-İzmir
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-İzmir
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-İzmir
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-İzmir
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-İzmir
27 Mayıs
₺1.799,97

İstanbul Kalkışlı Ucuz Yurt İçi Otobüs Biletleri

Turk Havayollari
İstanbul-Ankara
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Konya
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Antalya
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Muğla
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Çanakkale
27 Mayıs
₺1.799,97

İzmir Hakkında

İzmir'in tarihi dokusunu keşfetmek için şehirdeki birçok noktayı ziyaret edebilirsiniz. Özellikle Konak Meydanı, Saat Kulesi, Agora Antik Kenti ve Kadifekale gibi tarihi yapılar, İzmir'in zengin geçmişine ışık tutar.

Şehrin kültürel yaşamı da oldukça zengindir. Her yıl düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı gibi etkinlikler, şehrin canlılığını ve dinamizmini yansıtır. Ayrıca Alsancak ve Kordonboyu gibi bölgelerdeki kafeler, restoranlar ve butik mağazalar da şehrin sosyal hayatının önemli bir parçasını oluşturur.

Şehir Merkezine ulaşım
 Otobüs, metro ve taksi gibi alternatiflerle sağlanır. İzmir'in geniş bir toplu taşıma ağı vardır ve şehri keşfetmek için ideal bir yöntemdir. Özellikle Konak, Alsancak, Karşıyaka gibi merkezi bölgelerde toplu taşıma seçenekleri oldukça yaygındır.

İzmir Otogarları

İzmir Uluslararası Otogarı
İzmir Büyükşehir Belediyesi Otogarı
İzmir Körfez Otogarı
Sıkça Sorulan Sorular

Fullttrip üzerinden yaptığınız işlemlerin hepsi, SSL sertifikası ile güvence altındadır. Ayrıca otobüs bileti satın alırken ödeme adımındaki işlemleriniz için 3D Security güvencesi de sunulur.

Türkiye’nin seyahat sitesi Fulltrip, aradığınız destinasyona göre yüzlerce otobüs firmasının tüm seferlerini karşılaştırır ve sefer saatlerine göre listeler. Listelenen seferleri; fiyata göre artan ya da azalan, kalkış erkenden geçe ya da geçten erkene ve varış erkenden geçe ya da geçten erkene olarak sıralamayı tercih edebilirsiniz. Oturma düzeni, kalkış saati, bilet fiyatı, kalkış ve varış yeri gibi filtrelerle tercihlerinize göre sıralama yaparak kendinize en uygun seferi bulabilirsiniz.

Kullanıcılarımız için en uygun seyahat seçeneklerini sunarak seyahat planlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Fulltrip'ten otobüs bileti almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri ve tarihi girdikten sonra yüzlerce otobüs firmasının seferlerini karşılaştırabilir, size uyan seferi seçerek güvenle ve hızla satın alabilirsiniz.

Rezervasyon saati istediğiniz araç ve transferin yapılacağı lokasyona göre değişmektedir. Ortalama 24 saat önce rezervasyonu tamamlamanız gerekmektedir.

İptal/iade ve her türlü değişiklik işlemlerinizi www.renticar.com adresi üzerinden ya da 0850 878 1484 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.