yeni
Feribot

İstanbul-Bodrum Otobüs Biletleri

İstanbul-Bodrum
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Bodrum
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Bodrum
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Bodrum
27 Mayıs
₺1.799,97
İstanbul-Bodrum
27 Mayıs
₺1.799,97

İstanbul Kalkışlı Ucuz Yurt İçi Otobüs Biletleri

Turk Havayollari
İstanbul-Çanakkale
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Antalya
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Muğla
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-İzmir
27 Mayıs
₺1.799,97
Turk Havayollari
İstanbul-Bursa
27 Mayıs
₺1.799,97

Bodrum Hakkında

Bodrum, Türkiye'nin güneybatısında, Ege Denizi kıyısında yer alan, tarih ve doğanın muhteşem uyumunu barındıran bir cennet köşesidir. Kendine özgü beyaz badanalı evleri, mavinin her tonunu barındıran denizi ve tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan kültürel zenginliğiyle ünlüdür. Bodrum, aynı zamanda gece hayatıyla da ünlüdür ve yıl boyunca sayısız etkinliğe ev sahipliği yapar.

Bodrum otogardan şehir merkezine ulaşım birkaç farklı şekilde sağlanıyor.

Bodrum'a seyahat etmek isteyenler genellikle Bodrum Otogarı'na ilk adımı atarlar. Burası, şehir merkezine ulaşım için birçok seçenek sunar. Bodrum Otogarı, modern altyapısıyla konforlu bir yolculuk imkanı sunar ve şehir merkezine kolay ulaşım sağlayan birçok seçeneği barındırır.

  • Dolmuşlar: Bodrum'da ulaşımın en popüler ve ekonomik yolu dolmuşlardır. Bodrum Otogarı'ndan kalkan dolmuşlar, şehir merkezine ve çevresindeki diğer bölgelere hızlı ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaşım sağlar.

  • Taksi: Bodrum Otogarı'ndan taksiye binerek, daha hızlı ve kişisel bir ulaşım tercih edebilirsiniz. Taksi, konfor ve hız açısından tercih edilen bir seçenektir, özellikle eğer grup halinde veya fazla bagajınız varsa.

  • Araç Kiralama: Bodrum'u özgürce keşfetmek isteyenler için araç kiralama seçeneği de mevcuttur. Bodrum Otogarı'nda birçok araç kiralama şirketi bulunur ve kendi hızınıza göre seyahat etmek istiyorsanız bu seçenek ideal olabilir.

  • Toplu Taşıma: Bodrum'da toplu taşıma da mevcuttur ancak diğer seçeneklere göre daha az tercih edilir. Otogardan şehir merkezine ve çevresindeki diğer bölgelere otobüslerle de ulaşım sağlanabilir.

Bodrum Otogarı

Bodrum Otogarı
Sıkça Sorulan Sorular

Fullttrip üzerinden yaptığınız işlemlerin hepsi, SSL sertifikası ile güvence altındadır. Ayrıca otobüs bileti satın alırken ödeme adımındaki işlemleriniz için 3D Security güvencesi de sunulur.

Türkiye’nin seyahat sitesi Fulltrip, aradığınız destinasyona göre yüzlerce otobüs firmasının tüm seferlerini karşılaştırır ve sefer saatlerine göre listeler. Listelenen seferleri; fiyata göre artan ya da azalan, kalkış erkenden geçe ya da geçten erkene ve varış erkenden geçe ya da geçten erkene olarak sıralamayı tercih edebilirsiniz. Oturma düzeni, kalkış saati, bilet fiyatı, kalkış ve varış yeri gibi filtrelerle tercihlerinize göre sıralama yaparak kendinize en uygun seferi bulabilirsiniz.

Kullanıcılarımız için en uygun seyahat seçeneklerini sunarak seyahat planlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Fulltrip'ten otobüs bileti almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri ve tarihi girdikten sonra yüzlerce otobüs firmasının seferlerini karşılaştırabilir, size uyan seferi seçerek güvenle ve hızla satın alabilirsiniz.

Rezervasyon saati istediğiniz araç ve transferin yapılacağı lokasyona göre değişmektedir. Ortalama 24 saat önce rezervasyonu tamamlamanız gerekmektedir.

İptal/iade ve her türlü değişiklik işlemlerinizi www.renticar.com adresi üzerinden ya da 0850 878 1484 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.