Fethiye Otelleri

yeni
Feribot
Sıkça Sorulan Sorular

Genellikle 15 günlük periyotlarla ilan edilen kampanyada, otel çeşitliliği ve indirim oranları sezon yoğunluğu yaklaştıkça azalmaktadır. İlk periyodu Aralık ayında başlayan erken rezervasyon dönemi Mayıs ayı sonuna kadar devam etmektedir.

Rezervasyon numaranız ile birlikte “Yardım” sayfasından rezervasyon değişiklik talebinizi bırakabilir ya da müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Seçtiğiniz tesis ve oda hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 0850 878 1484 numaralı müşteri hizmetlerinden seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’deki otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artmaktadır. Sezon öncesi dönemde taban fiyatları kullanılmakta ve bu fiyatın üzerinden %50`ye varan indirimlerle misafirlere sunulmaktadır. Bu sayede misafirler otellerin kapasiteleri dolmadan birçok alternatife ulaşabilmekte, hem en uygun fiyatlardan hem de uzun vadede ödeme avantajından faydalanabilmektedir.

Fulltrip.com’dan otel rezervasyonu yapmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Konaklamak istediğiniz yeri ve konaklama tarihlerinizi seçerek yüzlerce tesisi karşılaştırabilir, size en uygun oteli ve odayı seçerek güvenle ve hızla rezervasyon yapabilirsiniz.