yeni
Feribot

Antalya Araç Kiralama Noktaları

Antalya Havalimanı Araç Kiralama Noktası
₺689,97 / Günlük
Lara Araç Kiralama Noktası
₺1.399,58 / Günlük
Aksu Araç Kiralama Noktası
₺846,74 / Günlük
Antalya Otogar Araç Kiralama Noktası
₺1.086,42 / Günlük
Kalkan Araç Kiralama Noktası
₺1.086,42 / Günlük
Kaş Araç Kiralama Noktası
₺1.119,66 / Günlük
Kemer Araç Kiralama Noktası
₺800,00 / Günlük
Belek Araç Kiralama Noktası
₺807,17 / Günlük

İstanbul Araç Kiralama Şirketleri

Antalya Hakkında

Antalya, Türkiye'nin Akdeniz sahilinde yer alan bir cennet köşesidir. Doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri ve eşsiz plajlarıyla ünlü olan bu şehir, araba kiralayarak keşfedilmeyi bekleyen bir hazine gibidir.

Antalya'ya geldiğinizde, hemen araba kiralayarak şehri keşfe çıkabilirsiniz. İlk durağınız muhtemelen şehrin kalbi olan Antalya Merkez olacaktır. Kaleiçi bölgesinde dar sokaklarda dolaşarak tarihi evleri ve mağazaları keşfedebilir, Yivli Minare ve Hadrianus Kapısı gibi tarihi yapıları görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette, ihtiyacınız olan süreye göre araç kiralayabilirsiniz. Günlük veya aylık araç rezervasyonlarınızı dilerseniz sitemizden veya 0850 878 1484 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Rezervasyon numaranız ile birlikte “Yardım” sayfasından rezervasyon değişiklik talebinizi bırakabilir ya da müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz segmentler için çeşitli marka ve modellerde araçlar, kiralama hizmetini sunan anlaşmalı firmalarımızda bulunmaktadır.

Araç rezervasyonu için araç teslim/iade noktasının lokasyon bilgileri, teslim/iade tarihleri, araç özellikleri(segment, yakıt, vites) gibi filtrelerle uygun araç belirlenir. Rezerve edilecek araç belirlendikten sonra sürücün ad, soyad, telefon ve e-posta bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir. Hesaplanan araç kiralama bedeline onay verildikten sonra kredi kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir. Aracı teslim alma aşamasında sürücünün yanında kendine ait kredi kartı, kimlik, sürücü belgesi ve Rezervasyon Belgesi mutlaka bulunmalıdır. Depozito tutarı, aracı teslim alma aşamasında sürücünün kendine ait kredi kartından çekilir.

Tur ücretini kredi kartı, banka havalesi veya müşteri hizmetlerini arayarak IBAN yoluyla yapabilirsiniz.

Araç kiralamak için sürücü belgesi sahibi olmak ve aracı sağlayan kiralama firmasının belirlediği minimum sürücü belgesine sahip olma süresine uymak yeterlidir. Bu süre, aracınızı kiralayacağınız firmanın belirlediği koşullara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kiralanan araçların yurt dışında kullanımı yasaktır.

Araç teslim alınırken, iade lokasyonu değişiklik talebi araç kiralama firmasına iletilir. Lokasyon farkından dolayı fiyat farkı olması halinde, bu fark ücretlendirilerek işlem yapılır. 

Aracı teslim alırken sürücü belgesi, sürücüye ait kredi kartı, kimlik ve Rezervasyon Bilgi Formu'nun yanınızda olması gerekmektedir. Aracın kiralandığı süreye bağlı olarak değişen depozito bedeli, araç kiralama firmasının ofisinde kredi kartınızdan tahsil edilmektedir. Ayrıca Findex kredi notunuz araç kiralama hizmeti veren firma tarafından kontrol edilmektedir.